Конкурс «Перлина Надросся» - свято професіоналізму та моди

8 лист. 2018
08 листопада у ДВНЗ «Білоцерківський коледж сервісу та дизайну» відбувся ІІ регіональний конкурс молодих дизайнерів зачіски «Перлина Надросся».

Із привітальним словом до присутніх звернулися радник міського голови Микола Антонюк та начальник відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення та громадського харчування міської ради Марія Беркут. Вони побажали конкурсантам успіху, впевненості, натхнення та здійснення мрій.

У конкурсі взяли участь майстри перукарень, салонів краси з міст Біла Церква, Сквира, Тараща та інших регіонів. Також до участі долучилися викладачі та студенти Київського національного університету культури і мистецтв, Калинівського технологічного технікуму, Богуславського вищого професійного училища сфери послуг, Житомирського вищого професійно-технічного училища сервісу та дизайну, Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти, учні загальноосвітніх шкіл міста та району. Зокрема нашу школу гідно представляла Котирло К. (10-А) у номінації "Нова коса".