Вибір підручників для 5та 10 класів!!!!

6 вер. 2018
06.09.2018 року відбулось засідання педагогічної ради школи, на якому педагогічною радою школи був схвалений вибір підручників для 5 та 10 класів

Протокол засідання педагогічної ради про замовл

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №10

педагогічної ради Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №17

від 06.09.2018 р.

Присутні: 61

Відсутні: 1 (Міщенко Н.О. – відпустка за власний рахунок)

Порядок денний

1. Про вибір та замовлення підручників для 5-го та 10-го  класів  закладів загальної середньої освіти.

СЛУХАЛИ: заступника директора з НВР Бєлаш О.П., яка проінформувала педагогічний колектив про те, що на виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-511  від 29.08.2018 року «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України  від 24 липня 2018 року № 801», листа  управління освіти і науки Білоцерківської міської ради  № 914 від 05.09.2018 року «Про замовлення підручників для 5 та 10 класів» Міністерство направило в освітні заклади інструктивно-методичні рекомендації щодо додаткового вибору та замовлення підручників для 5 та 10  класів. Вона зазначила, що, згідно листа МОН України  з 04 по 06 вересня 2018 року педпрацівники ознайомлювалися з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 та 10  класів та на засіданнях кафедр зробили відповідний вибір.

ВИСТУПИЛИ: Мирончук Л.В., яка зазначили, що учителі французької та англійської мов ознайомилися на засіданні методоб'єднання з підручниками для 5 класу на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти і зробили безпосередній вибір підручників з французької мови.

УХВАЛИЛИ: Відповідно до листа   управління освіти і науки Білоцерківської міської ради  № 914 від 05.09.2018 року «Про замовлення підручників для 5 та 10 класів», наказу Міністерства освіти і науки від 24.07.2018 року №801 «Про проведення додаткового конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти» та враховуючи інструктивно-методичні матеріали  для здійснення вибору замовити  із запропонованих  такі підручники для учнів 5 класу:

«Французька мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Клименко Ю.М.)

Голова педради                                               Б.В.Грушник

Секретар  педради                                          Н.М.Юрченко

З протоколом ознайомилися:                    Шулдик С.І.  (учитель французької мови)
                                                                                                      Наконечна М.Г. (учитель французької мови)